• Bezpłatna wysyłka w 24h
 • English
 • Español
 • Français
 • Deutsch
 • Italiano
 • Polski

ViviComb

Czym jest ViviComb?

ViviComb to:

 • Sprawdzony sposób na wzmożony porost włosów
 • Efektywny sposób walki z łysieniem, nie powodujący skutków ubocznych
 • Innowacyjna technologia opierająca się na działaniu nieskoenergetycznej wiązki lasera
 • 93% zadowolonych użytkowników
 • Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo

ViviComb to ratunek dla Twoich włosów!

ViviComb jest innowacyjnym grzebieniem laserowym, zaprojektowanym w oparciu o rewolucyjną technologię LLLT. Jego podstawowym zadaniem jest przeciwdziałanie łysieniu oraz pobudzenie rozwoju mieszków włosowych. Urządzenie działa kompleksowo, zarówno jako reduktor oraz aktywizator odpowiednich komórek w skórze głowy. Wyróżnikiem tego rewolucyjnego grzebienia laserowego jest wyjątkowa skuteczność i bezpieczeństwo. Badania wykazały, że ponad 90% osób stosujących ViviComb odnotowało wyraźną poprawę kondycji włosów, które stały się grubsze a ich ilość znacznie się zwiększyła.

Sekretem, który kryje się za efektywnością ViviComb, jest działanie niskoenergetycznej wiązki laserowej LLLT, dostarczającej do naszej skóry energii w postaci fotonów światła. Światło przenikając przez kolejne warstwy skóry działa stymulująco, rozpoczynając proces leczniczy komórek.

Opierając się na wynikach licznych badań, prowadzonych na osobach dotkniętych problemem łysienia dowiedziono, że proces ten negatywnie wpływa na ich samopoczucie oraz psychikę. Wypadające włosy spędzają nam sen z powiek, często powodując apatię czy nerwowość. Jest to niezdrowe zarówno dla nas jak i dla naszego otoczenia. Ważne jest uświadomienie sobie faktu, że z problemem tym na prawdę można walczyć. Dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów pojawiło się w końcu światełko w tunelu. ViviComb zrewolucjonizował rynek produktów do pielęgnacji włosów, czyniąc problem łysienia wyborem, a nie nieuniknioną rzeczywistością.

Sprawdzone działanie, realne efekty, rzetelne badania

ViviComb - sprawdzone działanie, realne efekty Skuteczność ViviComb zatwierdzona została przez FDA, jako urządzenie efektywnie hamujące wypadanie włosów. Dodatkowo stosowanie tego innowacyjnego grzebienia laserowego nie wykazało żadnych skutków ubocznych. Oznacza to, że ViviComb jest w 100% bezpieczny dla Twojej skóry!

Aż 93% osób korzystających z ViviComb było zadowolonych z efektów działania tego nowatorskiego produktu. Skuteczność poparta została badaniami klinicznymi oraz opiniami użytkowników, którzy zadowalające efekty uzyskali już po 8 tygodniach użytkowania! Okazało się, że ViviComb nie tylko zahamował proces łysienia oraz zadziałał stymulująco na rozwój mieszków włosowych, lecz również poprawił ogólny stan zdrowia skóry głowy.

Technologia laserowa wprowadzona w ViviComb do tej pory stosowana była wyłącznie w salonach odnowy oraz specjalistycznych klinikach. Dziś dostępna jest również do użytku domowego! Decydując się na ViviComb nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, lecz również zyskasz na wygodzie, ponieważ stosując terapię grzebieniem laserowym nie będziesz musiał wychodzić z domu.