• Bezpłatna wysyłka w 24h
  • English
  • Español
  • Français
  • Deutsch
  • Italiano
  • Polski

ViviComb

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Użytkowanie

W jaki sposób używać grzebienia laserowego ViviComb?

Aby uruchomić urządzenie, przytrzymaj przycisk “power” (przycisk na dole) przez 2 sekundy, a włączy się zielona dioda. Następnie wciśnij przycisk lasera, znajdujący się z powyżej. Zaświeci się czerwona dioda, co oznacza, że urządzenie jest gotowe do użycia. Umieść laser płasko na głowie, przesuwając go po całej powierzchni głowy, poddanej terapii. Zaleca się stosowanie ViviComb 3 razy w tygodniu przez 8-15 minut dziennie.

Czy jeśli będę używać ViviComb częściej niż 3 razy w tygodniu, uzyskam lepsze rezultaty?

Z obserwacji i badań wynika, że użytkowanie lasera ViviComb 3 razy w tygodniu jest najbardziej optymalne. Korzystanie z urządzenia więcej niż 3 razy w tygodniu nie wykazało dodatkowych korzyści w leczeniu wypadających włosów.

Jak długo muszę kontynuować leczenie łysienia z ViviComb?

Jak wiadomo leczenie wypadających włosów jest żmudnym procesem, ponieważ przechodzą one stale przez powtarzające się “fazy życia”. Z tego powodu zaleca się stosowanie ViviComb w sposób ciągły, aby utrzymać jak najlepsze efekty kuracji. Przeoczenie jednego czy dwóch dni nie wpłynie na zmniejszenie skuteczności terapii. Ważne jest jednak, aby nie odstawiać grzebienia laserowego ViviComb od razu po zaobserwowaniu pierwszych pozytywnych efektów.

Kiedy uzyskam pierwsze zauważalne efekty działania ViviComb?

Pierwsze efekty możesz zauważyć już po 8 tygodniach terapii. Dotychczasowe doświadczenia użytkowników są jednak różne. Niektórzy uzyskiwali pożądane efekty po 10-16 tygodniach. Zdarzały się również przypadki odnotowania pierwszych, zadowalających rezultatów po 16 tygodniach, co należało jednak do rzadkości.

Czy mogę używać laseru ViviComb razem z innymi metodami terapii przeciwko łysieniu?

Tak, jak najbardziej. Grzebień laserowy ViviComb doskonale sprawdza się jako samodzielna metoda leczenia, jednak łączenie terapii lub wspomaganie ViviComb innymi produktami przeciwko wypadaniu włosów jest dozwolone.

Czy korzyści z terapii grzebieniem laserowym ViviComb są zależne od wieku pacjenta?

Badania wykazały, że fototerapia laserowa jest efektywna dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby, które nie osiągnęły jeszcze tego wieku powinny przez zastosowaniem ViviComb skontaktować się z lekarzem specjalistą.

Czy ViviComb jest skuteczny w leczeniu łysienia u kobiet?

Tak. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność działania lasera ViviComb w terapii przeciwdziałającej łysieniu u kobiet. Uzyskano w tej kwestii aprobatę FDA.

Czy mogę używać ViviComb, jeśli przeszedłem wcześniej operację przeszczepu włosów?

Coraz więcej lekarzy transplantologów w USA decyduje się na zastosowanie ViviComb po zabiegach transplantacji. Raporty wykazały, że użycie grzebienia laserowego ViviComb skraca czas rekonwalescencji u pacjentów po przeszczepie, a także poprawia wygląd przeszczepionych włosów (stają się grubsze i zdrowsze). Istnieje również możliwość wyjmowania ząbków grzebienia, co umożliwia natychmiastowe użycie zaraz po zabiegu.

Gwarancja

Co zrobić, jeśli mój ViviComb przestał funkcjonować poprawnie?

Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją. Gwarancja dotyczy wad fabrycznych oraz błędów produkcyjnych. Jeżeli w ciągu tego okresu ViviComb przestanie działać - poinformuj nas o tym, a my poinstruujemy Cię w jaki sposób dokonać wymiany produktu.

Co zrobić, gdy ViviComb przestał działać po skończonej gwarancji?

Jeśli urządzenie przestanie funkcjonować po okresie gwarancyjnym, skontaktuj się z nami, aby oddać produkt. Po przeglądzie oraz weryfikacji urządzenia, możemy zaoferować odpłatną naprawę lub wymianę na nowy.

Co zrobić, jeśli zamówiłem produkt kilka dni temu lecz jeszcze go nie otrzymałem?

Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, przepraszamy za utrudnienia. Zadzwoń lub poinformuj nas o tym fakcie mailowo, podając imię, nazwisko oraz numer zamówienia. Zaczniemy wówczas śledzić Twoją przesyłkę. W okresach realizacji dużej wielkości zamówień, wysyłka produktu może ulec opóźnieniu.

Cena i płatność

Jaki jest koszt grzebienia laserowego ViviComb?

Całkowita cena ViviComb to 2485 zł. ViviComb nie potrzebuje żadnych dodatków usprawniających jego działanie, stąd też nie ponosi się dodatkowych kosztów.

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie złożyć można wypełniając formularz zamówienia na podstronie Zamów Teraz.

Ogólne

Czy ViviComb jest bezpieczny dla moich włosów?

Badania kliniczne wykazały, że nie pojawiły się żadne poważne skutki uboczne, stosując terapię laserem ViviComb.

Czy istnieje ryzyko, że po użyciu ViviComb włosy zaczną wypadać?

Nieliczne osoby zaobserwowały początkowy wzrost wypadania pojedynczych włosów, kiedy pierwszy raz użyli ViviComb. Jest to w rzeczywistości dobry znak. Musisz wiedzieć, że włosy przechodzą swój cykl życia. W fazie anagenu aktywnie rosną, w fazie katagenu przechodzą w stan spoczynku, natomiast w fazie telogenu zaczynają wypadać, aby w ich miejsce wyrosły nowe włosy. U każdego człowieka w fazie katagenu znajduje się ok.10% włosów. ViviComb działa stymulująco na mieszki włosowe w fazie anagenu, w efekcie czego pobudza wzrost nowych włosów. Te nowe, silniejsze włosy będą wypychać niektóre włosy znajdujące się w spoczynku, tak aby na ich miejsce wyrosły silne i zdrowe. Zaobserwowano, że to właśnie pojedyncze włosy w fazie katagenu mogły początkowo wypadać u tej nielicznej grupy osób.

Czy grzebień laserowy ViviComb rzeczywiście pomógł osobom, które go stosowały?

ViviComb pomógł setkom mężczyzn oraz kobiet, którzy podjęli terapię z jego udziałem. Odnotowaliśmy 93% zadowolonych klientów, z realną poprawą stanu owłosienia na głowie. Zapraszamy również do zapoznania się z zdjęciami prezentującymi efekty działania ViviComb.