• Bezpłatna wysyłka w 24h
 • English
 • Español
 • Français
 • Deutsch
 • Italiano
 • Polski

ViviComb

Warunki ogólne, warunki zamawiania i sprzedaży

 1. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem ViviComb.pl.
 2. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę, przez cały rok.
 3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 11.00, w soboty, w niedziele i święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest poprawne podanie danych w systemie sklepu internetowego ViviComb.pl. Podanie numeru telefonu i/lub adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub poprzez email.
 5. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości, będą weryfikowane przez obsługę Sklepu - zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 6. Zamówiony towar będzie dostarczony pocztą/firmą kurierską - czas realizowania zamówienia wynosi około 2-3 dni roboczych. Czas ten może ulec wydłużeniu. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 7. Przedstawiona oferta nie jest ofertą handlową, a tylko zaproszeniem do składania ofert przez konsumentów.
 8. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy produktów nie zawierają niedoskonałości i pozbawione są błędów, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń.
 9. Firma Key Player Limited rezerwuje sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia bez ustalonej przyczyny.
 10. W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.
 11. Zamówienia realizowane są na terenie całej Europy, Ameryki Północnej oraz Azji.
 12. Dane osobowe przekazywane naszej firmie podczas składania zamówienia, są przetwarzane tylko przez Key Player Limited, Dubai Airport Freezone, Building 6EA, Dubai, United Arab Emirates. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 13. W przypadku przedpłaty, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe Sklepu w wysokości 100% wartości zamówienia.
 14. Ponieważ Key Player Limited prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową, klient może każdorazowo odstąpić od transakcji w terminie 10 dni kalendarzowych od daty zakupu towaru - fakt zwrotu musi zostać poprzedzony pisemnym oświadczeniem. Towar nie może nosić śladów używania i musi być fabrycznie zapakowany.
 15. Firmę Key Player Limited obowiązują wyłącznie regulacje prawne Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzięki temu możemy Państwu na całym świecie zaoferować najwyższe standardy usług oraz najlepsze produkty. Zastosowanie prawa UE nie jest możliwe.
 16. Siedziba Key Player Limited znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszelkie transakcje są realizowane za pomocą serwerów umiejscowionych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Problemy związane z bezpieczeństwem, naruszeniami prawa, własnością intelektualną podlegają regulacjom prawnym ZEA. Wszelkie inne sprawy dotyczące dostępu do strony i jej użytkowania podlegają regulacjom prawnym ZEA. Wszelkie postępowania prawne/sądowe dotyczące dostępu do strony oraz jej użytkowania będą miały miejsce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W przypadku jakichkolwiek procedur/postępowań prawnych zgadzasz się na podległość jurysdykcyjną właściwego sądu ZEA.
 17. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym ViviComb.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.